EnergoZrouti.cz
HLAVNÍ STRÁNKAOBNOVITELNÉ ZDROJEELEKTROMOBILITAENERGETIKAVODÍK

Diskuze: 90 % majitelů elektromobilů by už auto na naftu nebo benzín nechtělo, ukazuje anketa

← Zpět na článek

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé


Přihlásit se

MojeID Přihlásit přes MojeID
Seznam.cz Přihlásit přes Seznam.cz
Nemáte účet? Zaregistrujte se - je to jednoduché a zdarma


Všechny komentáře
 • odpovědětRoman Wirgler | 9. 1. 2022, 15:50

  Tak ono těch majitelů v Anglii zatím až tolik není a důchodci mají čas, takže jim nevadí si delší cestu rozplánovat. Až to dají většině pracujících, cesťákům, manažerům, poště a policii, tak se uvidí. To už ale nebudou mít kde a hlavně čím nabíjet. Následný prodej ojetého, cca 5 let starého EV nebude asi také žádná sranda. Majitele EV teda znám jen jednoho a zatím baterii neměnil, ale jen nadnesl nesmělý dotaz na cenu její výměny u zastoupení té nejmenované značky a po odpovědi z něj vyletělo "ty volee, to do toho raději zasadím kytky". Jo, bude to sranda, jezdit na něco čeho bude trvalý nedostatek a na burze cena poroste jako z vody. Zatím je to levné, když se nabíjí doma, ale to už také pomalu přestane, jak jsem koukal do nových ceníků dodavatelů elektřiny. No a u těch rychlonabíječek to taky nebude žádná sláva, už i u nás je to dost a v zahraničí ani nemluvím, při cestě k moři měl 1 km skoro za 4 Kč a ještě pořád volal "uber, nebo budu muset zase nabíjet"!

    0
 • odpovědětJan Dolanský | 6. 1. 2022, 22:07

  Dobrý den, majitelé elektromobilů jsou spokojení, zatím. Chtěl bych je vidět až po letech skončí životnost baterie jejich vozů a budou muset "vypláznout" 300,400,500 nebo 600 tisíc, jak pak budou spokojení? Nebo ojetý elektromobil prodají? Kdo bude chtít koupit takový vůz s vidinou takové investice?

    0
  • Ikona uživatele

    Martin Krupka | 8. 1. 2022, 05:59

   Kolík znáte majitelů EV, že můžete psát tak fundovaně o cenách baterií? Znáte alespoň jednoho majitele elektromobilu, jenž si nechal vyměnit baterii? Já ano. A Vy??

     0
TémataKrajské zprávy