EnergoZrouti.cz

Diskuze: Vozidla se spalovacím motorem podle bývalého šéfa Škody Auto brzy znatelně zdraží

← Zpět na článek

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé


Přihlásit se

MojeID Přihlásit přes MojeID
Seznam.cz Přihlásit přes Seznam.cz
Nemáte účet? Zaregistrujte se - je to jednoduché a zdarma


Všechny komentáře
 • odpovědětJiri Drahokoupil | 18. 7. 2022, 19:13

  Taky způsob, jak vyměnit auta (jedno jaká) za hromadnou dopravu. Do roku 2035 snad už někde budeme jezdit i rychlovlaky. Hold v minulém století jsme motorizovali svět a toto stoleti ho zase odmotorizujeme. Budu doufat, že to dopadne dobře. I kvůli těm, kteří o tom rozhodují i těm, kteří z dnešní výroby mají zisky.

    0
 • odpovědětMiroaslav BENES | 18. 7. 2022, 16:09

  Elektroauto ani zadarmo, vypotek chorych mozku, jednech soudruhu jsme se zbavili a mame zde dalsi, vsechny valky zacali kdyz se skupinka ktera si osobuju pravo vedet nejlepe jak maji lide zit dostala k moci. Je cas se jich zase zbavit

    0
 • odpovědětMartin Šimůnek | 18. 7. 2022, 13:29

  No to už citelně podražily, hlavně kvůli ekovýpalnému a zbytečným technologiím a asistentům. A pokud zanikne segment malých a dostupných aut, tak celá proklamovaná ekologie dostane na frak. A nizkopříjmoví lidé budou chodit pěšky. Nebo jezdit starými auty. Ale na ty už se v EK určitě vaří voda v kotli. Takže budeme mít drahá a neekologická SUV v cenách elektromobilů. A možná díky zvráceným dotacím i levnější elektromobily. To je tak, když se technicky nevzdělaní aktivisti pletou do přirozeného vývoje a hospodářské soutěže. Doplatí na to všichni.

    1
TémataKrajské zprávy