Logo EnergoŽrouti.cz
Můj profil      Vyhledávání
Hlavní stránka    DOMÁCÍ     ZAHRANIČNÍ     NÁZORY
Elektromobilita    Globální oteplování    Odpady    Zvířata    Lesy    Energetika    Fosilní paliva    Voda    Vodík    Doprava    
Úvod | DOMÁCÍ | ZAHRANIČNÍ | NÁZORY

⚡ 19. 1. 2021, 09:45

Ochránci přírody v chráněné krajinné oblasti Jeseníky mají opět napilno. Návštěvníci stále častěji vstupují na zakázaný lavinový svah v přírodní rezervaci Praděd, kam je vstup zakázán. Agentura přírody díky těmto neukázněným návštěvníkům, které neodradila ani tragédie z pátku kde na místě zahynul skialpinista musela posílit počet příslušníků strážní služby. Ta jen o víkendu těmto turistům udělila desítku pokut a mnohé z nich z místa vykázala. Skialpinisté a snowboardisté podle Petra Šaje z AOPK ČR porušují tyto zákazy vědomě a vstupují na místa, kam je vstup zakázán. Problém je aktuálně znásoben i velkým množstvím turistů, kteří hledají jinou „zábavu“, když jsou uzavřeny skiareály kvůli nařízením ohledně koronaviru.
Co jsou bleskovky?

Bleskovky jsou rychlé zprávy, které vám přinášíme stručně, jasně a přehledně. Díky bleskovkám získáte rychle všechny potřebné informace bez dlouhého čtení.


Další bleskovky ⚡